Komanda

Giedrė Sujetaitė-Volungevičienė

Direktorė, ugdymo vadovė

Jei kas manęs paklaustų, kada jaučiu didžiausią džiaugsmą, nedvejodama atsakyčiau: kai žaidžiu kartu su vaikais. Tai begalinis įkvėpimo šaltinis ir pati prasmingiausia veikla, kokia tik gali būti.
Su dideliu malonumu dalinsiuosi žiniomis, įgytomis Lietuvos Edukologijos universitete bei Oksfordo Brookes universitete, gilinantis į ankstyvąjį vaiko ugdymą ir savireguliacijos vystymą laisvame žaidime. Taip pat džiaugsiuosi turėdami galimybę išplėtoti savo praktinę naratyvinio žaidimo taikymo patirtį, kurią suteikė ilgametė veikla „Žaidimo tyrimų laboratorijoje“.
Žaisime, patirsime nuotykius ir augsime visi kartu!

Elvija Petkevičienė

Projektų vadovė

Švietimas man yra sritis, kurioje jaučiu didžiausią prasmę savo mažais ir dideliais darbais prisidėti prie žmogaus visapusiškos ūgties. Mano misija – įkvėpti save ir kitus siekti pozityvių pokyčių dėl žmonių, visuomenės gerovės. Ši energija yra tokia varomoji jėga, toks Perpetuum mobile... Istorijų namai yra vieta, kurioje kuriamos mažų ir didelių žmonių dabarties ir ateities istorijos. Man gera prisidėti prie šių istorijų kūrimo, būti personažu užkulisiuose, tuo pačiu pačiai augti ir tobulėti.

Audronė Palšytė

Erdvinio lavinimo mokytoja

Kartais užtenka tiesiog atsisėsti ant žemės ir pažvelgti į aplinką vaiko akimis. Kylančios mintys ir idėjos tampa puikiu įkvėpimo šaltiniu, skatinančiu žaisti ir atsiskleisti kiekvienai asmenybei.
Architektūros studijos plačiai atvėrė duris į neaprėpiamą erdvinio kūrybiškumo pasaulį. Gilindamasi į ikimokyklinio ugdymo aplinkos įtakos vaikų edukacijai temą, suvokiau, kad vaikas gali būti aktyvus kūrėjas ir nustebinti mus netikėčiausiais sprendimais. Itin svarbu, kad juos supanti aplinka įkvėptų, leistų žaisti ir kurti. Tikiu kiekvieno vaiko kūrybiškumo galiomis ir nekantrauju leistis į begalinį nuotykį kartu su juo.

Monika Jakutienė

Meno vadovė

Laikas, praleistas su vaikais – man didžiulė laimė ir net privilegija. Mes ugdome juos, tačiau ir patys kasdien augame kaip asmenybės. Man tai ne tiesiog darbas, o prasminga kelionė matant, kaip auga ateities herojai. Esu trijų vaikų mama, tad jau augindama juos supratau, kokia svarbi vaizduotės reikšmė jų kasdienybėje. Tai kaip amžinas variklis, skatinantis juos tobulėti, nebijoti, spręsti išskylančius iššūkius ir leistis į nuotykius. Vaizduotės žaidimai labai pasiteisino ugdant savo vaikus: juk visada lengviau grįžti iš smagaus žaidimo lauke, kai pradėdavome fantazuoti, jog namie esantys meškučiai yra labai alkani ir reikia nuspręsti, kokius pietus jiems gaminsime. O net ir nuo smagiausių žaidimų pakviesti vaikus valgyti tampa lengva užduotis, kai staiga juos nukeli į įsivaizduojamą kavinę. Tad pamačiusi, jog kuriasi darželis, kuriame vaikai bus ugdomi vaizduote paremtais naratyviniais žaidimais – nedvejojau ir pati pasisiūliau į komandą. Leiskimės į nuotykius drauge!

Austėja Kacevičienė

Auklėtoja

Pradėjusi studijuoti anglų kalbą, atradau pašaukimą, motyvaciją ir džiaugsmą padėti augti ir tobulėti kitiems. Vaiko šypsena, apkabinimas ir pasitikėjimas yra patys didžiausi komplimentai, kokių tik galiu sulaukti. Dirbdama su vaikais įkvėpimo semiuosi iš savo vaikystės, kuomet nuotykiu paversdavau net paprasčiausią kelionę namo ar įsiropštimą į medį. Nekantrauju kada „Istorijų namuose“ su vaikais sukursime savo istoriją.

Donata Burbaitė

Auklėtoja

Kartais, kai manęs klausia, ką veikiu gyvenime, atsakau- "kuriu ateitį". Tikiu, jog atsaikingai organizuojami, o kartais tik atidžiai stebimi ikimokyklinukų žaidimai prisideda prie to, kokiame pasaulyje gyvensime. Studijuodama ikimokyklinę pedagogiką ir dirbdama su vaikais pastebėjau, jog būtent žaisdami jie geriausiai mokosi sudėtingiausių dalykų ir įveikia net didžiausias baimes. Džiaugiuosi turėdama galimybę drauge su vaikais žaisti ne tik smagiai, bet ir prasmingai.

Gyvenimo įgūdžiai, kuriuos vaikai geriausiai įgyja žaisdami naratyvinius žaidimus, tampa ugdymo pagrindu. Istorijos, kurias žaidžiame „Istorijų namuose“, virsta gebėjimais visam gyvenimui.

Registruotis