Komanda

Giedrė Sujetaitė-Volungevičienė

Direktorė, ugdymo vadovė

Jei kas manęs paklaustų, kada jaučiu didžiausią džiaugsmą, nedvejodama atsakyčiau: kai žaidžiu kartu su vaikais. Tai begalinis įkvėpimo šaltinis ir pati prasmingiausia veikla, kokia tik gali būti.
Su dideliu malonumu dalinsiuosi žiniomis, įgytomis Lietuvos Edukologijos universitete bei Oksfordo Brookes universitete, gilinantis į ankstyvąjį vaiko ugdymą ir savireguliacijos vystymą laisvame žaidime. Taip pat džiaugsiuosi turėdami galimybę išplėtoti savo praktinę naratyvinio žaidimo taikymo patirtį, kurią suteikė ilgametė veikla „Žaidimo tyrimų laboratorijoje“.
Žaisime, patirsime nuotykius ir augsime visi kartu!

Elvija Petkevičienė

Projektų vadovė

Švietimas man yra sritis, kurioje jaučiu didžiausią prasmę savo mažais ir dideliais darbais prisidėti prie žmogaus visapusiškos ūgties. Mano misija – įkvėpti save ir kitus siekti pozityvių pokyčių dėl žmonių, visuomenės gerovės. Ši energija yra tokia varomoji jėga, toks Perpetuum mobile... Istorijų namai yra vieta, kurioje kuriamos mažų ir didelių žmonių dabarties ir ateities istorijos. Man gera prisidėti prie šių istorijų kūrimo, būti personažu užkulisiuose, tuo pačiu pačiai augti ir tobulėti.

Monika Jakutienė

Meno vadovė

Laikas, praleistas su vaikais – man didžiulė laimė ir net privilegija. Mes ugdome juos, tačiau ir patys kasdien augame kaip asmenybės. Man tai ne tiesiog darbas, o prasminga kelionė matant, kaip auga ateities herojai. Esu trijų vaikų mama, tad jau augindama juos supratau, kokia svarbi vaizduotės reikšmė jų kasdienybėje. Tai kaip amžinas variklis, skatinantis juos tobulėti, nebijoti, spręsti išskylančius iššūkius ir leistis į nuotykius. Vaizduotės žaidimai labai pasiteisino ugdant savo vaikus: juk visada lengviau grįžti iš smagaus žaidimo lauke, kai pradėdavome fantazuoti, jog namie esantys meškučiai yra labai alkani ir reikia nuspręsti, kokius pietus jiems gaminsime. O net ir nuo smagiausių žaidimų pakviesti vaikus valgyti tampa lengva užduotis, kai staiga juos nukeli į įsivaizduojamą kavinę. Tad pamačiusi, jog kuriasi darželis, kuriame vaikai bus ugdomi vaizduote paremtais naratyviniais žaidimais – nedvejojau ir pati pasisiūliau į komandą. Leiskimės į nuotykius drauge!

Gyvenimo įgūdžiai, kuriuos vaikai geriausiai įgyja žaisdami naratyvinius žaidimus, tampa ugdymo pagrindu. Istorijos, kurias žaidžiame „Istorijų namuose“, virsta gebėjimais visam gyvenimui.

Registruotis