Mėnesio veiklos planas

1 savaitė

Mes dalinamės

Mūsų žaidėjams kartais sunku duoti kitam daiktą, kuris teikia daug džiaugsmo pačiam. O kam lengva? Žaisime su skaromis bei skarelėmis ir praktikuosimės dalybas. Įsitikinsime, kad keistis laime - smagu.

Duonos diena

Duona kasdieninė visiems primena namus. Kviesime vaikus minkyti duonos tešlą ir kantriai laukti, kol pasklis kvapnus jos aromatas. Dalinsimės iškepta duona ir kartu džiaugsimės savo rankų darbu.

2 savaitė

Meilės gestai

Visą savaitę dar stipriau mylėsime, meiliau apsikabinsime ir rodysime meilės gestus. Atpažinsime ir kurie meilės gestai yra per stiprūs. Mokysimės švelniai apsikabinti ir parodyti kitų - įvairesnių - meilės išraiškų.

Meilė Lietuvai

Mes didžiuojamės savimi, mes didžiuojamės Lietuva. Švęsime Valstybės atkūrimo dieną su vėliavomis. Didžiuosimės savo meile tėvynei.

3 savaitė

 

 

Kosminis labirintas

Kosminės dulkės ir medžiagos pasklis mūsų aikštėje. Kimochis išmintis sako - yra metas siausti ir yra metas nurimti. Painus labirintas kaip tik padės tai ištreniruoti.

Auk augalėli

Sodinsime svogūnėlius, lauksime iš sėklų išlendant šaknelių ir lapelių. Pamatyti augimo pokyčius - kvapą gniaužianti patirtis.

4 savaitė

Medžiaginiai pojūčiai

Švelnūs, šiurkštūs, ilgi ir trumpi audiniai bei medžiagos vysis mūsų smalsiose rankose. Kursime, suksime ir ausime savo kilimėlius.

Blynų vakarėlis

Metas pasveikinti pavasarį! Jei žiema nenori, tegul ir neateina. Mes švęsime su blynais. Sukviesime visą bendruomenę ir dalinsimės dideliais, mažais, saldžiais ir sūriais blynais.

5 savaitė

.

Gyvenimo įgūdžiai, kuriuos vaikai geriausiai įgyja žaisdami naratyvinius žaidimus, tampa ugdymo pagrindu. Istorijos, kurias žaidžiame „Istorijų namuose“, virsta gebėjimais visam gyvenimui.

Registruotis