Mėnesio veiklos planas

1 savaitė

Laimės akmenėliai

Kimochis bendravimo raktai skelbia - naudok ramų balso toną, ramų kūną, ramų veidą vietoj šiurkštumo ir kovingumo. Sveikindami Naujuosius 2020-ius metus dalinsimės laime džiaugtis ir sveikinti vieni kitus. Gaminsime ir nustebinsime žmones laimės akmenėliais.

Saulės ir mėnulio ginčas

Skaitysime senovės sakmę apie “Saulės ir mėnulio ginčą”. Kimochis išmintis sako - normalu pykti, bet nedera elgtis nemaloniai. Mokysimės ginčus ir kitus pykčius išspręsti taikiai.

2 savaitė

Laisvės gynėjų diena

Iškilmingai pakelsime Lietuvos Respublikos vėliavą ir giedosime himną. Pagerbdami drąsiuosius kovotojus už laisvę, konstruosime bokštus iš akmenų.

Kelionė į mėnulį

Braižysime kelionės žemėlapį ir vyksime aplankyti Mėnulio. Įsitikinsime, ar vis dar plevėsuoja ten vėliava, o jei ne, iškelsime savo.

3 savaitė

 

 

Pasaulinė sniego diena

Debesuotas žiemos dangus dažnai sukelia liūdesį ir niūrias nuotaikas. Bet per Pasaulinę sniego dieną visiems pakelsime ūpą ir išmoksime pakeisti savo emocijas.

Tyrimų laboratorija

Sugrįžę iš mėnulio su neaiškiais radiniais atidarysime tyrimų laboratoriją. Sversime, matuosime, skandinsime ir ridensime ypatingus mėnulio akmenis.

4 savaitė

Molio akmenėliai

Svečiuos lankysis keramikė, su kuria mankštinsime delnus ir kursime savo akmenėlius.

Lediniai pojūčiai

Žaisime su ledo luitais ir bandysime suprasti, kaip skystas vanduo gali būti kietas kaip akmuo. Darysime savo ledo skulptūras.

5 savaitė

.

Gyvenimo įgūdžiai, kuriuos vaikai geriausiai įgyja žaisdami naratyvinius žaidimus, tampa ugdymo pagrindu. Istorijos, kurias žaidžiame „Istorijų namuose“, virsta gebėjimais visam gyvenimui.

Registruotis