Mėnesio veiklos planas

1 savaitė

Stop patyčioms

Dažnai bendraamžiai yra negailestingi. Mokysimės į žaidimus pakviesti draugus ir pasiprašyti į žaidimą patys. Pastebėsime ir stabdysime situacijas, kai draugai elgiasi nemaloniai.

Transporto miestas

Statysime savo transporto miestą - gaminsime mašinas ir jų namus. Mašinų tiek daug gatvėmis važiuoja, bet kaip jos nesusiduria? Tiesime gatves ir kursime savo eismo kultūrą.

2 savaitė

Aš ir lietuviškas šviesoforas

Kažkas gerai pastebėjo, kad šviesoforas turi visas Lietuvos trispalvės spalvas. Tik jos susimaišę. Pasistatysime savo gyvą šviesoforą ir išmoksime, ką reiškia kiekviena spalva, ir kur jos vieta.

Vairavimo mokykla (kovo 12 d. 10:30)

Vyksime į Kauno Saugaus vaiko mokyklą išsiaiškinti eismo taisyklių. Paklausime, ką nori pasakyti tie ženklai, stovintys visur prie kelio.

3 savaitė

 

 

Troleibuse, palauk!

Žygis troleibusu. Kaip keista - nors troleibusas turi ratus, bet važiuoja tik įsikibęs. Gal jis autobusas-leliukas? Gal jis dar tik mokosi važiuoti? Daug įdomių klausimų, dar daugiau atsakymų laukia kelionėje.

Prancūziška miego diena

Reikia gyvenime turėti dieną, kai gali tingėti ir gulėti. Mes visą dieną dėvėsime pižamas, o miegant gal net išmoksime prancūzų.

4 savaitė

Judėjimo pojūčių savaitė

Sankryža, žiedas, linijos, stop ženklas - visi gali padėti išlavinti kūną ir judesius. Treniruosime save judėdami pagal eismo taisykles.

Vandens diena

Vandenį vaikai mėgsta pilstyti ir taškyti. Bet ar moka jį taupyti ir saugoti? Kalbėsime, kaip anksčiau buvo kaupiamas vanduo, kaip filtruojamas ir atnaujamas naujam panaudojimui.

5 savaitė

.

Gyvenimo įgūdžiai, kuriuos vaikai geriausiai įgyja žaisdami naratyvinius žaidimus, tampa ugdymo pagrindu. Istorijos, kurias žaidžiame „Istorijų namuose“, virsta gebėjimais visam gyvenimui.

Registruotis